Czym jest dziś FullCall – chat wideo?

2022-02-16 Autor Heniek G..a...s....r...d 0

Mówiąc najprościej, nasz chat video, to urządzenie do komunikacji wideo, audio i przez chat przez Twoją www stronę. Klienci, którzy będą odwiedzać Twój adres internetowy będą w stanie porozumieć się z Twoją firmą akurat poprzez udostępnione przez Ciebie sposoby komunikacji. Do Ciebie należy decyzja w kwestii tego jaką metodą obsługujesz klientów dopasowując FullCall do Twojego działu obsługi klienta. Chat wideo i rozmowy livechat na stronie internetowej, to błyskawiczny sposób, by udzielić wsparcia Twoim klientom. To umożliwia nam, by być blisko nich, a to wszystko przy wykorzystaniu nowatorstwa. Opcja Wideorozmowy pozwala na prowadzenie rozmów audio ewentualnie wideo w zależności od preferencji Twojego klienta i pracownika. Opcja ta może być osiągalna poprzez pobrany widżet na stronie lub w równej mierze podlinkowana pod każdy fragment www strony, poniekąd grafikę. Zaledwie dwa kliknięcia będą dzielić Twojego klienta od przekonania się o jakości Twojej firmy poprzez obsługę wideo.

Niesłychanie typowe rozmowy livechat na stronie internetowej

Najmocniej sławna funkcja osiągalna w przestrzeni internetowej do wspomagania klientów w trakcie odwiedzin określonej witryny, to dokładnie chat z doradcą. Jest to można powiedzieć, że wymagane na stronie www. U nas będziesz mógł stosować go jako podstawy przy wyłączeniu nawet pozostałych opcji kontaktu. Jest to w pełni darmowe. Jeśli pomimo to będziesz potrzebować kamery, to w takim przypadku jesteś w stanie podesłać klientowi link do wideo chatu. Dzięki odbywaniu rozmowy w taki sposób, że będziesz w stanie zobaczyć swojego klienta wy, jako przedsiębiorcy, możecie zyskać zaufanie, relacje i rzecz jasna, stosowne pierwsze wrażenie. Chat video to najbardziej popularna forma rozmowy. Można połączyć się z jedną osobą lub otwierać pokoje. Jeśli jest konieczność rozmowy w większym gronie po prostu trzeba zrobić pokój i zaprosić uczestników do rozmowy livechat na stronie internetowej. Oczywiście przy tej opcji można pokazywać innym swój ekran, wysyłać wiadomości na chatach grupowych bądź prywatnych, czy dodatkowo nagrywać spotkania

.

Najznakomitsze rozwiązanie, to chat wordpress wtyczka

Nie masz zielonego pojęcia w jakiej branży będzie miała zastosowanie nasza wtyczka do video chatu? Przede wszystkim jest to wyjście skierowane dla rynków na przykład: e-commerce, bankowość, ubezpieczenia, medycyna, nieruchomości, telekomunikacja zdalna pomoc IT, motoryzacja. Rzecz jasna to nie wszystkie branże, w których nasza funkcja będzie miała zastosowanie, ale są to przodujące branże, w których nasz chat na stronie wtyczka będzie genialnym rozwiązaniem. Jako pionier i jedyni na rynku umożliwiamy błyskawiczny kontakt z klientem bezpośrednio przez Twoją witrynę internetową lub urządzenia mobilne w postaci spotkania wideo, audio lub chatu. Nie wymagamy spisywania jakichkolwiek danych, by rozpocząć rozmowę przy pomocy FullCall. Najistotniejsza jest chęć i sposobność komunikacji, nie utrudniamy tego zbędnymi procedurami i wymogami.

Przejrzyj naszą stronę internetową i przekonaj się sam na jakiej zasadzie funkcjonuje czat na stronie wtyczka. W razie dylematy oferujemy specjalistyczne wsparcie.