Obecnie banery reklamowe są wszechobecne

2022-02-08 Autor Heniek G..a...s....r...d 0

Dzisiaj banery reklamowe są rozpowszechnione i możemy się je dostrzec niemalże na każdym budynku, zazwyczaj w miastach. Skupiają naszą uwagę przyklejone do ogrodzeń, na ścianach budynków czy przyczepione na odpowiednio zespawanych stelażach. Jednak co to tak naprawdę jest i w jakim celu pokazuje się takie rzeczy? Otóż, baner reklamowy to dokładnie element graficzny, którego najistotniejszym celem jest przekonanie ludzi do zapoznania się z jego przekazem. Jak możemy wywnioskować już po samej nazwie, baner reklamowy ma za zadanie reklamować – na przykład usługi jakiejś firmy, event, dane sklepy czy produkty. Jest to najtańsza, osiągalna na rynku forma reklamy. Dzięki swoim atrybutom, znakomicie nadają się one do powieszenia na zewnątrz. Czynnik, który je charakteryzuje to głównie ogromna odporność na warunki klimatyczne, a także promieniowanie UV. Musimy co więcej zaznaczyć, że takiego typu baner reklamowy jest lekki i wygodny jeżeli chodzi o transport. Jedyne, co powinniśmy wykonać to zawinąć go w rulon.

Drukowanie wielkoformatowych banerów reklamowych

Baner reklamowy robi się w drukarni solwentowej. Druk solwentowy jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych metod używanych do wydruków wielkoformatowych. Dzięki niemu można przenieść obrazy w pliku na rzeczywiste powierzchnie. W drukarni solwentowej mieszczą się maszyny drukujące zwane ploterami solwentowymi. Są to ogromne drukarnie atramentowe, które wykorzystują do druku kolorowego rozpuszczalnika a nie tuszu. Specjalna głowica rozprzestrzenia farbę na powierzchni przeznaczonej do zamalowania. Ploter ma możliwości drukowania na wielu rodzajach podłoży, np. na foliach winylowych. Dzięki technologii druku solwentowego da się przygotowywać atrakcyjne tablice, szyldy, billboardy, świetlne kasetony, flagi i transparenty. Tusze solwentowane rewelacyjnie zdadzą egzamin w momencie, gdy pozostałe produkty nie sprawdzają się.

Najchodliwszy baner reklamowy

Jeśli przy zleceniu skomponowania baneru reklamowego kluczowe znaczenie mają dla Państwa takie czynniki jak właściwa informacja, wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i uznanie to mogą być Państwo przekonani, że my jesteśmy w stanie Wam to zagwarantować. Poza wyżej wyróżnionymi decydujące jest poza tym to, że posiadamy swój park maszynowy oraz używamy wyłącznie sprawdzone materiały od renomowanych wytwórców, dostawców z Europy. Nasze banery reklamowe odznaczają się ponad wszystko materiałem Frontlit 510g oraz podwiniętymi i zgrzanymi krawędziami. Takie banery są przygotowane do zainstalowania. Mamy dostępne cztery szerokości rolek: 100, 150, 200, 300 cm. Proponujemy wysłanie pakunku kurierem. Jeśli posiadają Państwo gotowy projekt na baner reklamowy to w takim razie, można nam go przesłać na maila w postaci pliku. Jednak jeśli nie mają Państwo przyrządzonego banera reklamowego to my, w cenie banera, sugerujemy prosty projekt graficzny, czyli jednokolorowe tło i napisy. Specjalistyczne projekty graficzne wykonujemy za dodatkową opłatą.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej propozycji banery reklamowe na witrynie internetowej www.solprint.pl.