Dom szkieletowy – najróżniejsza technologia

2022-04-30 Autor Heniek G..a...s....r...d 0

Jedną z technologii stawiania współczesnych domów jest technologia kanadyjska. Domy kanadyjskie mają sporo wielbicieli zwane są również domami szkieletowymi, sip panel. Te domy są niedrogie w postawieniu, oszczędne w eksploatacji oraz ekologiczne i zdrowe. Domy szkieletowe wznosi się na bazie drewnianego stelażu do którego przymocowuje się wielowarstwowe ściany. Znaczna część budowy to prace suche, z tego powodu dom da się budować niezależnie warunków atmosferycznych i pory roku. Istotne jest aczkolwiek, by zadbać o najwyżej jakości materiały oraz o fachowców, którzy we właściwej kolejności i z należytą dbałością będą wykonywać poszczególne fazy budowy. Skrupulatne wykonanie połączeń i ocieplenia, jak również staranne położenie instalacji to warunki niezbędne, aby dom kanadyjski działał odpowiednio. Największą dogodnością domu szkieletowego jest czas jego wykonania który jest bardzo błyskawiczny. Do tego korzystne są koszta budowy. Taki dom jest niezwykle solidny. Prawidłowo postawiony dom kanadyjski, z materiałów wysokiej jakości pozwoli bardzo długo cieszyć się sobą. Jeśli wziąć poza tym pod uwagę łatwość rozbudowy, posłuży nawet następnym pokoleniom. Co więcej, domy szkieletowe przez cały czas pozwalają na oszczędzanie energii.

Bardzo oszczędny i niedrogi dom do samodzielnego montażu

Oczekiwania klientów są całkiem mocno sprecyzowane. Chcą oni przebywać w ekologicznym, zdrowym, niezwykle oszczędnym i tanim domu, jak na przykład dom kanadyjski. Mając na uwadze oczekiwania naszych klientów stworzyliśmy konkretny produkt, który nosi nazwę 'domu w paczce’. Dzięki temu wyjściu klient zdobywa pieniądze, czas oraz jest w stanie zmniejszać ilość fachowców na budowie. Po wzniesieniu naszego budynku, co trwa w sumie 20 dni roboczych otrzymają Państwo całościowo zadaszony budynek ze ścianami działowymi. Wystarczy wstawić okna, drzwi wejściowe i należy zająć się zrobieniem domu w środku. Wszystko to w niepełny miesiąc. Nasz projekt zamieszkaj w 30 dni jest rewelacyjny dla ludzi, którym zależy na czasie, a przy tym pragną zaoszczędzić odrobinę pieniędzy.

Dom modułowy, to świetne rozwiązanie na miarę XXI wieku

SIP Panel na ściany konstrukcyjne i działowe, to sklejony pod ogromnym ciśnieniem moduł, którego skład to płyta OSB i wełna skalna. SIP Panel stropowy i dachowy to sklejony pod olbrzymim ciśnieniem moduł, który składa się z płyty OSB i styropianu. To energooszczędne budownictwo, to świetne wyjście na miarę XXI wieku. Dom modułowy, czyli dom bez zezwoleń. Proponujemy wybudowanie na posiadanej działce domu, który nie wymaga pozwolenia na budowę. Ma on powierzchnię 35 m i da się go postawić na zgłoszenie. Może on pełnić oficjalnie rolę budynku gospodarczego na działce.